سرویس پهنای باند جهت برطرف نمودن محدودیت های اینترنت اشتراکی برای ارائه به کاربران ویژه عرضه میگردد. این سرویس روی بستر ارتباطات زمینی مخابراتی، رادیویی و نیز فیبرنوری قابل ارائه است.

پهنای باند اختصاصی پارسیان ...

خدمات پهنای باند اختصاصی، به سازمان‌ها و شرکت‌ها برای استفاده آنها از اینترنت ارائه میگردد. همچنین امکان برقراری ارتباط میان نقاط مختلف جغرافیایی و مراکز و دفترهای مختلف سازمان‌ها با بالاترین کیفیت از جمله مزایای این سرویس است.

پهنای ‌باند اختصاصی پارسیان (Parsian broadband service)، سرویسی است که شرکت‌ها، سازمان‌ها و کاربران حرفه ای را قادر میسازد که ضمن اتصال دائم و آنلاین، با سرعتی به مراتب بیشتر از سایر انواع سرویسهای دیگر پارسیان، از شبکه‌ی جهانی اینترنت و شبکه‌های محلی استفاده نمایند.

در سرویس های اینترنت اختصاصی، پهنای باند مورد تقاضای مشترک بدون محدودیت های حجمی و اعمال محدودیت بر روی پورت های اینترنتی(full protocol) ارائه می شوند و مشترک می تواند از سرویس خود در تمامی ساعات شبانه روز به میزان پهنای باند خریداری شده، بدون قطعی و اشتراک با دیگران بهره برداری نماید. همچنین به دلیل کیفیت بالا و پایدار، امکان قراردادن انواع سرورها (سرور web ،application server یا دوربین های مدار بسته و …) بر روی این بستر به آسانی وجود دارد.

ارتباط کاربران جهت استفاده از این خدمات به صورت ارتباط بی سیم (در مناطق تحت پوشش) و یا اتصال زمینی اینترانت و نیز بر روی بستر فیبر نوری می‌باشد . تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ که برای برقراری ارتباط با شبکه جهانی و شبکه‌های داخلی خود به پهنای باند اختصاصی نیازمندند، می‌توانند از این سرویس استفاده نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 02143438000 داخلی 240 بخش مدیریت کسب و کار شرکت تماس حاصل فرمایید.

  • ارائه IP معتبر به تعداد مورد نیاز مشترک
  • نرم افزار مانیتورینگ پهنای باند (MRTG)
  • پهنای باند به طور کاملا” اختصاصی (Dedicated)
  • پشتیبانی 24x7 و نرم افزارپشتیبانی فنی (Ticketing System)

برخی از مشتریان پارسیان

TOP